კომპანიის რეგისტრაცია
beitrishvili.ge – ის გუნდი მომხმარებელს 2017 წლიდან სთავაზობს კომერციულ და არაკომერციულ ორგანიზაციებთან დაკავშირებულ მომსახურებას. ჩვენი საქმიანობა მოიცავს შემდეგ მიმართულებებს:
კომპანიის რეგისტრაცია სამეწარმეო რეესტრში – სამეწარმეო საზოგადოების (სოლიდარული პასუხისმგებლობის საზოგადოება, კომანდიტური საზოგადოება, შეზღუდული პასუხისმგებლობის საზოგადოება, სააქციო საზოგადოება, კოოპერატივი), არასამეწარმეო არაკომერციული იურიდიული პირის, უცხო ქვეყნის საწარმოს ფილიალის სამეწარმეო რეესტრში რეგისტრაცია. ინდივიდუალური წესდების, სადამფუძნებლო შეთანხმების/აქციონერთა შეთანხმებისა და სხვა დოკუმენტების მომზადება.
ეკონომიკურ საქმიანობათა რეესტრში რეგისტრაცია – სავალდებულო რეგისტრაციას დაქვემდებარებული საქმიანობების იდენტიფიკაცია და რეგისტრაცია ეკონომიკურ საქმიანობათა რეესტრში.
ნებართვისა და ლიცენზიის მიღებაში დახმარება – “ლიცენზიებისა და ნებართვების შესახებ” საქართველოს კანონით დადგენილი ლიცენზიებისა და ნებართვების მიღებაში სამართლებრივი დახმარება.
შრომითი ხელშეკრულებებისა და შინაგანაწესის მომზადება – საწარმოსა და დასაქმებულს შორის დასადები შრომითი ხელშეკრულებისა და საწარმოს შინაგანაწესის მომზადება.
პარტნიორთა საერთო კრების ოქმის შედგენა – სოლიდარული პასუხისმგებლობის საზოგადოების, კომანდიტური საზოგადოების, შეზღუდული პასუხისმგებლობის საზოგადოების პარტნიორთა საერთო კრების, სააქციო საზოგადოების აქციონერთა საერთო კრებისა და კოოპერატივის წევრთა საერთო კრების ოქმის შედგენა. საერთო კრების მოწვევაში სამართლებრივი დახმარება.
წილის ნასყიდობის ხელშეკრულების მომზადება – საწარმოს წილის/პაის/აქციის ნასყიდობის, ჩუქების ხელშეკრულების მომზადება.
სპეციალური იურიდიული მომსახურება სტარტაპებისათვის – სტარტაპებისათვის ვესტინგური შეთანხმების შედგენა, ინვესტორთან დასადები ხელშეკრულების შედგენა/სამართლებრივი ანალიზი.

Команда beitrishvili.ge предлагает своим клиентам услуги, связанные с коммерческими и некоммерческими организациями, с 2017 года. Наша деятельность включает в себя следующие направления:
Регистрация предприятия в реестре предпринимателей — регистрация в реестре предпринимателей предпринимательского общества (совместного общества с ограниченной ответственностью, общества с ограниченной ответственностью, общества с ограниченной ответственностью, акционерного общества, кооператива), непредпринимательского некоммерческого юридического лица, филиала иностранное предприятие. Подготовка индивидуальных уставов, уставов/соглашений акционеров и других документов.
Регистрация в реестре экономической деятельности – выявление и регистрация деятельности, подлежащей обязательной регистрации в реестре экономической деятельности.
Помощь в получении разрешений и лицензий – юридическая помощь в получении лицензий и разрешений, установленных Законом Грузии «О лицензиях и разрешениях».
Подготовка трудовых договоров и подзаконных актов — подготовка трудового договора и подзаконных актов предприятия, заключаемых между предприятием и работником.
Составление протокола общего собрания участников — составление протокола общего собрания участников общества с ограниченной ответственностью, общества с ограниченной ответственностью, общества с ограниченной ответственностью, общего собрания акционеров акционерного общества, общего собрания акционеров. собрание членов кооператива. Юридическая помощь в созыве общего собрания.
Подготовка договора купли-продажи акций — подготовка договора купли-продажи, дарения доли/доли/доли предприятия.
Специальные юридические услуги для стартапов – составление договора наследования для стартапов, составление договора с инвестором/юридический анализ.